İSTANBUL KUM ÇİMENTO SATIŞ FİRMASI

Firmamız müşterilerine 10 yılı aşkın süredir kum, çimento, inşaat demiri, ytong, tuğla, kaba inşaat malzemeleri satışı yapmaktadır. Müşterilerimize kolaylık sağlaması için kapıda ödeme seçeneğimiz ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

  • ŞAP KUMU, İNŞAAT KUMU, İNCE KUM
  • ÇİMENTO 25 KG 50 KG
  • YTONG, TUĞLA

Kum Sepeti: Yapı Sektörünün Güvenilir İsmi

Kum Sepeti, inşaat sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet sunan bir firma olarak sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir. İnşaat projelerinin vazgeçilmez malzemesi olan kumun temininden başlayarak, pek çok alanda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

1. Kum Temini ve Dağıtımı:

Kum Sepeti olarak, inşaat projeleriniz için gerekli olan farklı kalitede ve cinslerde kumları temin ederek, projelerinize en uygun çözümleri sunuyoruz. Kalite ve zamanında teslimat ilkelerimizle projelerinize değer katıyoruz.

2. Şap Kumu:

Zemin düzenlemesi ve beton üretimi için ihtiyaç duyulan şap kumlarını sağlıyoruz. Dayanıklı ve mukavemeti yüksek şap kumları ile projelerinizi güvenle ilerletebilirsiniz.

3. Kaba Kum :

Enerji tasarrufu ve konfor odaklı çözümler sunan yalıtım malzemelerimiz ile binalarınızı daha verimli hale getiriyoruz. Isı yalıtımından ses yalıtımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

4. Peyzaj Malzemeleri:

Bahçe ve peyzaj düzenlemesi için gerekli olan malzemeleri sağlıyor, projelerinizde estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiriyoruz. Müşterilerimize özel tasarım ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Kum Sepeti olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, kalite ve güveni bir araya getiriyor ve projelerini en iyi şekilde tamamlamalarına yardımcı oluyoruz. Sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle her zaman yanınızdayız.

BILGI VE SIPARIS ICIN 0539 543 5560

İletişim