Kadıköy Kum Çimento

Kadıköy kum çimento satış firması olarak müşterilerimize bu bölgede ve çevre illerde toptan ve perakende inşaat malzemeleri, kaba inşaat malzemeleri satışı yapmaktayız. Sizlerde Kadıköy ve çevresinde kum, inşaat kumu, şap kumu, ince kum, çimento, tuğla, kilsan tuğla, inşaat demiri gibi ürünleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm inşaat projelerinde destek ve çözüm ortağı olan bir firmayız. Sizler siparişlerinizi iletişim numaralarımızdan ve ilgili mail adreslerimizden bizlere kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Firmamız 20 yıldır inşaat sektöründe temelden çatıya bir çok ürünü stoklarında bulundurmaktadır. Sektördeki hizmetlerimizi müşteri odaklı olarak sürdürmekteyiz. Hizmet politikamızın başında siz değerli müşterimize özel fiyat teklifleri sunmak ve en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlar ile sunmaktır. Kum ve Çimentoya dair bir çok ürün kumsepeti.com.tr ‘de.

 

WHATSAP VEYA E-MAİL ÜZERİNDEN SİPARİŞ LİSTELERİNİZİ GÖNDEREBİLİR VE EN HESAPLI FİYATLARI KISA SÜREDE ALABİLİRSİNİZ.

Kumsepeti.com.tr olarak Kaba inşaat malzemeleri ağırlıklı ürün gruplarımız şu şekildedir ; Kum, İnşaat Kumu, Şap Kumu, Perdah Kumu, İnce Kum, Torbalı Kum, Tuğla ve çeşitleri, Ytong, Beton Şap Kumu, Gazbeton, Çimento 25 Kg – 50 Kg, Tamir Harcı, Gazbeton Yapıştırıcı, Fayans yapıştırma kimyasalı, Plywood ve bu ürünlerin yanında bir çok nalbur malzemesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kadıköy KumcuKadıköy İnşaat ve Beton Kumu

Kuruluşumuzdan bugüne inşaat malzemeleri, kaba inşaat malzemeleri ürün grubunda en kaliteli ürünleri sunan firmamız fiyat olarakda en ekonomik ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Dönemin gerektirdiği ürünleri, teknolojiyi, imkanları göz önünde bulundurarak tek ve öncü politikamız olan müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız inşaat ve yapı ürünlerinde faaliyet gösteren bir firma olarak her zaman kaliteli ürünler, ekonomik hesaplı fiyatlar ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Kumsepeti.com.tr olarak neler satıyoruz ?

 

KUM SEPETİ İNŞAAT & KABA İNŞAAT ÜRÜNLERİ

Kadıköy Kum, Kadıköy Kum Çimento, Kadıköy kumcu, Kadıköy İnşaat kumu, Kadıköy Şap kumu, Kadıköy beton kumu, Kadıköy ince kum, Kadıköy  kaba kum, Kadıköy kum çimento çeşan demiri inşaat demiri